News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Speciální hosté únorového koncertu kapely SERIOUS BLACK v PRAZE potvrzeni!


„Kings Today Tour“ power-metalových SERIOUS BLACK bylo kvůli pandemii coronaviru přesunuto až na únor 2022. Pražská zastávka turné padla na 11. únor 2022, do klubu Nová Chmelnice a dnes můžeme oznámit také dva speciální hosty tohoto koncertu!
Jsou to němečtí melodic-rockoví MAGICAL HEART a dánští power-metaloví SEVEN THORNS.


Kapela MAGICAL HEART (GER) se dala dohromady v roce 2018 a hned svým prvním albem „Another Wonderland“ zaujala nejen média, ale i širokou škálu fanoušků, nejen v rodném Bavorsku. Jejich album jasně dokázalo, že melodický rock je nadčasový a velmi pestrý a živé koncerty kapely vyzařují poctivou radost ze hry, kterou vtáhnou publikum s sebou do jejich „magické říše“. Rock’N’Roll je MAGIC! Kapela nyní pracuje na druhém album a těší se, až vám svou tvorbu představí osobně!


Nejlepší dánská power-metalová kapela SEVEN THORNS započala psát novou kapitolu svého života vydáním třetího alba „Symphony of Shadows“ (2018)! Svůj zvuk zde okořenili těžšími, temnějšími vlivy, jako např. Symphony X a Adagio, přičemž stále využívají své původní kořeny v neoklasicistním a klasickém Power Metalu v duchu Helloween a Stratovarius. Výsledkem jsou silné, chytlavé melodie, špičkové technické muzikantství a masivní, temný a bohatý zvuk.  It’s Power: It’s Heavy: it's Dark ... It is The Symphony of Shadows a kapela SEVEN THORNS!


Zdá se, že power-metalový výlet do světa SERIOUS BLACK bude hodně zajímavý a vzrušující! Sbalte dobrou náladu a chuť na kvalitní metal a doražte do PRAHY, klubu Nová Chmelnice, 11. 2. 2022!


Vstupenky jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz