News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

SPOUŠTÍME PRODEJ PERMANENTEK NA MASTERS OF ROCK 2019!


Od dnešního dne můžete permanentky na kultovní Masters of Rock, který se uskuteční 11. - 14. července 2019 v areálu likérky R. Jelínek, zakoupit na www.mastersofrock.cz a v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově.

Cena permanentky je 1700 Kč a je platná pouze do konce měsíce nebo do vyprodaní limitované edice. Vstupenky zakoupené přes web můžete hradit platební kartou nebo si je nechat doručit na dobírku Českou poštou. 


Mezi první potvrzené účinkující patří:

WITHIN TEMPTATION, DREAM THEATER, STEEL PANTHER, ELUVETIE, GAMMA RAY, CHILDREN OF BODOM, AMARANTHE, SOULFLY, SATYRICON, DEATHSTARS, DELAIN, BATTLE BEAST, PRIMAL FEAR, EQUILIBRIUM, RAGE AND LINGUA MORTIZ ORCHESTRA, DARK TRANQUILLITY, FIREWIND, LEGION OF DAMNED, XANDRIA, BRAINSTORM, HARDLINE, SALTATIO MORTIS, EVERGREY, FOLLOW THE CIPHER, CYHRA, MAYAN, SERENITY, SERIOUS BLACK, TWILIGHT FORCE, TRI STATE CORNER, CITRON, DARK GAMBALLE  a další…


Zároveň si můžete přes stránky Masters of Rock objednat také zbrusu nové double DVD z Masters of Rock 2018 :-)The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersOfRock.cz