News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

SPARK spouští předobjednávky nového alba HELLOWEEN! Live v PRAZE v dubnu 2022!


Velká rána se blíží. Německá heavymetalová legenda HELLOWEEN vydá v nejsilnější sestavě všech dob 18. června zbrusu nové album „Helloween“. Horké zboží, které bude kometou letošního metalového trhu nahrávek. Nové dýně prostě musíte mít. Novinku od HELLOWEEN si můžete předobjednat už teď, a to ve Sparkshopu! >>TADY<<


HELLOWEEN nenapodobili řádku dalších velkých metalových jmen, nepohřbili vlastní budoucnost pod nánosem nezvladatelných osobností, naopak jedou dál a nabízí novou porci esence heavymetalové geniality. Deska „Helloween“ je uměleckým dítětem téměř celé sestavy současných HELLOWEEN. Kromě tradičních mistrů pera Hansena, Weikatha nebo Derise, se na novinkovém albu podíleli i kytarista Sascha Gerstner a basák Markus Grosskopf. Spark už měl šanci nové album slyšet, a nasát jeho genius loci při distanční listening session a rozhovoru.


Pro někoho bude možná překvapením, že jediným příspěvkem Kaie Hansena je singlová skladba „Skyfall“, která vyjde už 2. dubna, ale při bližším ohledání začne být jasné, že jde o opus magnum titána heavymetalového ranku, který dodal do songu i svůj osobitý hlas.

Nová kolekce ale není jen o tradičním speed/heavy koření, jedna ze skladeb „Down in the Dumps“, která pochází z dílny Michaela Weikatha jde na dřeň, a jiskří groove metalem. I lyrická stránka je vzrušující koktejl, nechybí kyanid, roboti, vesmírné dálavy, ale také obyčejná story o tom, jak si ráno uvaříme kafe, a chceme přežít další těžký den.
Dilema, jak budou vypadat vokály, se nakonec rozseklo ke spokojenosti obou mistrů svého řemesla. Michael Kiske i Andy Deris se dělí o pěvecký post spravedlivě, a mnohdy reagují na své verše v rámci jedné skladby.


Pokud v dnešních dnech hledáme kotvu, a pomyslný happyend, s HELLOWEEN ho určitě najdeme. Díky spouštěči Pumpkins United našla kapela balanc a jistotu, že nové album má smysl. Brzy bude na světě, a vy ho můžete mít doma už za chvíli. Spark navíc chystá číslo zasvěcené HELLOWEEN, a v něm totální ovládnutí plakátů německou sedmihlavou saní.


A jako bonus si můžete, nebo spíš musíte dát HELLOWEEN live, v PRAZE, O2 areně, 23. 4. 2022!


Vstupenky najdete v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

The tickets can be purchased at the following resellers:
TicketPortal.cz TicketArt.cz