News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

SEPULTURA ohlašuje nové live album "SepulQuarta" s mnoha hostujícími hudebníky


... a vypouští první singl feat. Devin Townsend!

Zatímco pandemie ochromila celý svět a zabránila kapelám cestovat, největší latinskoamerická metalová kapela SEPULTURA odmítla sedět v koutě a chovat se jako zvíře, uvězněné v kleci. Stejně jako květiny vyrůstající z těla zesnulého ptáka zobrazené na úchvatných barevných obalech Eduarda Recifeho, využili tito průkopníci thrash metalu z Belo Horizonte svého nečekaného volného času k zahájení projektu, který je zaměstnával po celý rok 2020: nové živé album „SepulQuarta“! To spatří světlo světa 13. srpna, ale předobjednávky už jsou spuštěny!  
Získejte své CD nebo ekologický recyklovaný vinyl (k dispozici v černé barvě nebo mramorovaný) >>ZDE<< 


„ „SepulQuarta“ se zrodila na samém počátku pandemie, když bylo vše zastaveno,“ vzpomíná kytarista Andreas Kisser. "Měli jsme nové album, ale nemohli jsme s ním cestovat." Proto jsme vytvořili speciální relaci, kde jsme si mohli povídat s našimi fanoušky po celém světě, hrát naši hudbu a vyměňovat si nápady, byla to velká zábava! „SepulQuarta“ nás udržela naživu v plné síle po celé toto období, které bylo jedním z nějtěžších v lidské historii“.


Je zřejmé, že tito Brazilci nebyli jediní hudebníci, kteří to tak prožívali, a tak se začali spojovat s přáteli a kolegy po celém světě a požádali je, aby byli nejen součástí jejich týdenního podcastu, ale také se k nim připojili při hraní jedné z klasických skladeb SEPULTURA. Z bezpečí svých domovů nahráli takové mezinárodní hvězdy jako Devin Townsend, Scott Ian (ANTHRAX), Danko Jones, Matt Heafy (TRIVIUM) a mnoho dalších společně s kapelou skladbu SEPULTURA, kterou pak zmixoval Conrado Ruther pro vydání na jewelcase CD, 2LP vinyl v černé a mramorované barvě (exkluzivně pro Nuclear Blast + Bandshop) a všechny streamovací platformy.

Na podzim už snad bude cestování mnohem snadnější a SEPULTURA konečně vyrazí na své dlouho očekávané Evropské turné, v rámci něhož, zavítají také k nám, do ZLÍNA, haly Datart! 12. 11. 2021 očekávejte malé metalové zemětřesení, SEPULTURA to spolu s kapelami SACRED REICH a CROWBAR rozbalí ve ZLÍNĚ!


Vstupenky jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal a Ticketmaster!

SEPULTURA nyní představuje fenomenální skladbu „Mask“, kterou nahráli společně s mistrem Devinem Townsendem. Podívejte se na video zde:The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz