News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

SEPULTURA a jejich SEPULQUARTA pokračuje!


SEPULTURA nikdy nespí. Na tuto středu 24. 6. si kapela pozvala do svého pravidelného online vysílání, nazvaného SEPULQUARTA, Roye Mayorga (STONE SOUR, HELLYEAH, SOULFLY a SEPULTURA), který se spolu se svým dlouholetým přítelem Derrickem Greenem zúčastní Q&A session.
Derrick to komentuje: „Bude pro mě velkým potěšením účastnit se otázek a odpovědí s naším bratrem a starým přítelem Royem Mayorgou. Znám Roye už od dob, když jsem žil v New Yorku. Máme mnoho společných přátel z hudební branže a měli jsme mnohokrát to potěšení zahrát si společně naživo na pódiu.  Máme toho tolik, co říci při vzpomínání na ty neuvěřitelné časy, které jsme spolu prožili. Rozhodně si nás nalaďte, nenechte si to ujít!“
Kromě toho skupina přivítá Filipe Roa (SHADOWS FALL) a Jasona Bittnera (OVERKILL) pro „karanténní“ představení songu „Desperate Cry“.

SEPULTURA osobně a live na 18. ročníku MASTERS OF ROCK, který se uskuteční v novém termínu 8. – 11. 7. 2021 v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH.


Již zakoupené vstupenky na festival zůstávají v platnosti na nový termín!


Vstupenky jsou dále v prodeji a objednávat je můžete na těchto stránkách a v předprodejních sítích Ticktportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Co dodat? Připojte se ke kapele již zítra, ve středu 24. 6. ve 21:00! >>TADY<<
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz