News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

SEBASTIEN, účastník MASTERS OF ROCK 2021, vydávají novou desku a pomáhají


...dětem z dětských domovů!

Čeští symphonic/power metalisté SEBASTIEN vydávají novou desku „Integrity“, která je poprvé v kapelní historii je nahrána v rodné češtině. K singlu „Nechtěná“ vydala kapela klip na podporu dětí z dětských domovů. Ve něm se spojila s Veronikou Kašákovou, zakladatelkou Nadačního fondu Veroniky Kašákové (NFVK), která pomáhá najít dětem z dětského domova správnou životní cestu.


„Měla jsem husí kůži, protože mě natáčení vrátilo do dob, kdy jsem měla spoustu otazníku v hlavě. Při poslechu písně jsem opět byla holka z děcáku, kterou odložili,“ popisuje své pocity z natáčení Veronika Kašáková, sama odchovankyně dětského domova a později finalistka České Miss 2014. „Ať před problémem zavíráme oči nebo ne, společnost odložených dětí nás obklopuje a je naší součástí. Měli bychom tedy vytvářet hezký domov sobě i jim.“


„Společně chceme na téma nechtěných dětí upozornit a přitáhnout k němu větší pozornost,“ vysvětluje záměr kapely zpěvák a kytarista Jiří „George“ Rain.


Kvartet SEBASTIEN kráčí po melodic power metalové stezce plné symfonických prvků s vysoce hitovým potenciálem už od roku 2008. Vedeni zpívajícím kytaristou Jiřím „Georgem“ Rainem, vydávají SEBASTIEN „Integrity“ jako svou již čtvrtou desku.


SEBASTIEN dostanou svůj prostor v létě na Ronnie James Dio Stage festivalu MASTERS OF ROCK, 8. – 11. 7. 2021, v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH. Buďte tam!


Festivalové vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix či Festicket.


„Nechtěná“ na YouTube tady: The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz