News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

SABATON, headliner festivalu ROCK CASTLE, přichází s novým singlem a videem!


Po velkém úspěchu posledního singlu SABATON „Livgardet“ se švédští metaloví giganti vracejí s třešničkou na dortu své pocty švédské královské gardě. Kapela vydala anglickou verzi písně „The Royal Guard“.
„The Royal Guard“ přichází s působivým hudebním videem, které nastavuje nové standardy pro všechna díla, která budou následovat.

Limitovaná 12palcová vinylová edice „The Royal Guard“, která obsahuje novou skladbu i švédskou verzi „Livgardet“, přichází s krásně leptanými potisky na straně B, tisky z ušlechtilého zlata a reliéfními uměleckými díly. V přísně omezené edici skupina dokonce navštívila lisovnu a vytvořila speciální vinyl, který bude obsahovat skutečný střelný prach!
Toto velmi speciální vydání bylo ihned po oznámení vyprodáno. Ostatní konfigurace vinylové edice jsou také téměř vyprodané, už zbývá jen pár kopií.
Jednu z posledních kopií vinylu získáte >>ZDE<<


Tak co? Připojíte se k SABATON na jejich cestě časem a prostorem a procítíte s nimi tento starodávný odkaz, naplněný jak hudebními, tak vizuálními překvapeními? SABATON předčí vaše očekávání! Live, na festivalu ROCK CASTLE, 19. – 21. 8. 2021 v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!


Festivalové vstupenky najdete na těchto stránkách.

Na video „The Royal Guard“  se podívejte tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz