News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Řecká rocková kapela CELLAR STONE speciálním hostem podzimního turné legendárních UFO!


V říjnu v PRAZE!

UFO, CELLAR STONE – Last Orders Tour 2022 – PRAHA, Palác Akropolis, 20.10.2022


Řekové CELLAR STONE z Atén jsou sice poměrně mladou kapelou, ale s takovými zkušenostmi, že je nelze považovat za žádné nováčky. Jejich rocková cesta začala v roce 2018. Ovlivněni rockovými a metalovými velikány 70., 80. a 90. let, jako jsou Black Sabbath, Led Zeppelin, Thin Lizzy, UFO, Iron Maiden, Metallica, Alice In Chains, nebo i dnešními moderními kapelami jako Black Stone Cherry, Shinedown, Stone Sour nebo Alter Bridge, se vyjadřují svým charakteristickým způsobem. CVhytlavé melodie, pandemonium kytarových harmonií a riffů a rytmická sekce, která vás zcela pohltí. Tato kapela vás nenechá chladnými. Debutové album „One Fine Day“ vyšlo v květnu 2020 a dostalo se mu nadšených recenzí od velkých a uznávaných časopisů. Vystupovali na jednom pódiu s takovámi hvězdami, jako např. UFO, MSG, Black Star Riders, Avatarium, Uriah Heep, Firewind, Spiritual Beggars, Uli John Roth & Candlemass.


Nyní se opět připojují ke svým přátelům, legendárním Britům UFO, aby jim dělali milou společnost na jejich plánovaném podzimním turné „Last Orders Tour 2022“, tedy úplně na posledním turné s frontmanem, hlasem a tváří kapely UFO Philem Moggem.

Jeden koncert patří i PRAZE! Legenda UFO nás svým příjemným a mistrně zahraným rockem potěší 20. října 2022 v PRAZE, v Paláci Akropolis!

Přijďte, tohle bude hodně emotivní a velmi příjemná hudební lahůdka.


Vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Ticketstream.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz