News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

ROCK CASTLE 2022 je na dohled. Přinášíme vám přehlednou mapu festivalových parkingů


...a campů v Moravském Krumlově!

ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20.8.2022


MIlí fanoušci, 2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE je tady za týden a něco a do malebného historického městečka MORAVSKÝ KRUMLOV na jihu Moravy už jistě směřuje mysl nejednoho z vás. Můžete se těšit na 3 krásné srpnové dny a doufejme stále ještě teplé noci, naplněné skvělou muzikou, pohodou a radostí ze setkání s přáteli u oblíbené kapely, nebo u vychlazeného pivka ve stínu vzrostlých stromů v zámeckém parku.


Pro usnadnění vašeho příjezdu a pobytu v „Krumlově“ vám nyní přinášíme orientační mapku MORAVSKÉHO KRUMLOVA, kde najdete umístění festivalového areálu (v zámeckém parku), kde je VIP Camp, VIP parkoviště a parkoviště pro karavany, kde leží příjemný camp „Vrabčák“ a jeho parkoviště, nebo kde se nachází, a hlavně jak se dostanete k parkovišti a veřejnému tábořišti „Střelnice“. Najdete zde také v jakých místech bude uzavřena ulice „Zámecká“ ve které pak najdete před vstupem do festivalového areálu páskovací kontejner, pokladnu či úschovnu.


Parkování aut bude možné pouze na vyhrazených parkovištích a přilehlých komunikacích při respektování dopravního značení a předpisů. Auta, která budou stát na zákazech a v prostorech, které k tomu nejsou určeny, budou odtahovány odtahovou službou a jejich majitelé pokutováni!


Tuto orientační mapku, další informace k festivalu i festivalové i jednodenní vstupenky, místa v campech i parkování najdete >>ZDE<<

Zajistěte si své místo v campech a na parkovištích včas, všechny campy se rychle plní a například parkoviště pro karavany už je zcela vyprodáno!


Těšíme se na vás už za týden v „Krumlově“! Bude to parádní rozloučení s letošní vydařenou festivalovou sezónou i létem. Přijeďte si sem dobýt baterky na dlouhý sychravý podzim! Tohle místo a tahle akce to prostě umí!


Festivalové i jednodenní vstupenky, campy a parkování můžete ještě stále objednávat na těchto stránkách. POZOR! Objednávat zde půjde už jen do tohoto pátku 12.8.! Poté už budete muset rezervovat jen na místo!


Vstupenky jsou a nadále, až do festivalu, budou nabízet také sítě Ticketportal, Ticketmaster či Plzeňská vstupenka.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz