News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Připojte se dnes na další SepulQuartu kapely SEPULTURA!


Již dnes přivítá brazilská SEPULTURA ve svém každotýdenním pořadu nazvaném SepulQuarta kytaristu z kapely EPICA, Marka Jansena a Rafaela Bittencourta z kapely ANGRA a společně si zahrají „Jasco / Kayowas“.
Andreas Kisser to komentuje: „V té dnešní SepulQuartě budeme mít dva skvělé hosty z melodic-symphonic metalových světů, Rafaela Bittencourta z Angry a Marka Jansena z Epicy, dva úžasné hudebníky, autory jedinečných alb, hudebníky, kteří procestovali naši planetu skrz naskrz. Jsou to velmi kreativní a vlivní umělci. Já a Derrick budeme mít tu čest chatovat s nimi v pravidelné sekci Q&A kde můžete i vy posílat své dotazy! Po chatu představíme karanténní verzi pro Jasco s Kayowas, kde se ke mně přidá Rafael, abychom zahráli toto akustické dílo exkluzivně pro SepulQuartu. Nenechte si to ujít!“.


Připojte se už dnes, ve středu 2. 9. ve 21:00>>TADY<<


SEPULTURU naživo a v plné síle očekávejte na festivalu MASTERS OF ROCK 2021, který se koná ve dnech 8. – 11. 7. 2021 v tradičním, překrásném prostředí likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH! Zkontrolujte, že máte své vstupenky bezpečně uschované na příští léto, a kdo je ještě nemá, tak si je pořiďte co nejdříve.


Objednávat můžete na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz