News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Představujeme účinkující „Druhé stage“ festivalu MASTERS OF ROCK 2022! 5. část.


„Druhá Stage“ bude na festivalu MASTERS OF ROCK 2022 žít svým vlastním rock-metalovým životem. Určitě se tam stavte! Představujeme další kapely, 5. část: SCABBARD, SEZARBIL, SNAEFELL, TEZAURA, TOXIC PEOPLE


SCABBARD - Kapela SCABBARD je ze Zlína. Hrají thrash-death metal, mají vydané 4 CD a na Masters of Rock zahrají skladbyz nového alba „Lidské loutky“, které vyšlo letos v květnu.


SEZARBIL – Black Metalová kapela z Brna představí na Masters of Rock novou fošnu „Jizva Války“.


SNAEFELL - SNAEFFEL je pětičlenná, heavy metalová skupina ze Šumperka. Název je odvozen od islandské sopky, ve které se podle románu J. Verna nachází cesta do středu země. Texty jsou výhradně v češtině. S několika přestávkami hrají od roku 2009. V tomtéž roce natočili "demo" „Síla hudby“ a v roce 2015 CD „Stratovulkán“.

TEZAURA – TEZAURA je jednou z předních českých melodic metalových kapel. Hraje vlastní hudbu charakterizovanou čistým ženským vokálem s melodickými elektrosynth/symfonickými aranžemi a ostrými kytarovými riffy. Do dnešního dne Tezaura vydala dvě alba, několik vlastních videoklipů, z nichž nejúspěšnější „Heavenhell“ dosáhl více než 1.5 milonu zhlédnutí na YouTube.

TOXIC PEOPLE – TOXIC PEOPLE, to je nespoutaná dynamická show s rapovaným i melodickým zpěvem, tvrdými kytarovými riffy a dohromady vcelku veselou muzikou! Jsou z tvrdého severu, proto hrají north cross!


Pokračování příště.


Festivalové vstupenky, za cenu, platnou už jen do konce června, objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix či GoOut.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz