News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Představujeme účinkující „Druhé stage“ festivalu MASTERS OF ROCK 2022! 3. část.


Na „Druhé Stage“ festivalu MASTERS OF ROCK 2022 uvidíte mnoho parádních kapel! Představujeme další, 3. část: MANUAL, MEAT MINCER, MENHIR, MIDNIGHT MADNESS, PEFR JAM


MANUAL - kapela z Hradce Králové a blízkého okolí. V současné době hrají ve složení dvě kytary, basa a bicí. Pro styl, který hrají, jsme si vymysleli vlastní škatulku hard´n´roll, kde spojují polohu tvrdší, zatěžkanou, temnější s polohou poněkud vzdušnější, melodičtější a šlapavou. Prostě jsou trochu hard a trochu roll. Na kontě mají šest studiových alb a jedno jubilejní, k desátému výročí založení kapely. To poslední je z roku 2021, jmenuje se „Válka Bohů“, která je na akcích nyní samozřejmě nejhranější.


MEAT MINCER - Kapelu Meat Mincer založil v roce 2014 po ukončení činnosti kapel Hard Attack a SBI kytarista Standa Švarc. V průběhu činnosti také přišlo několik personálních změn. Kapela se ustálila v sestavě Standa Švarc, Michal Pugner – kytary, Pavel Masák – zpěv, František Souček – basová kytara a Martin Sova - bicí. V roce 2018 kapela natáčí a vydává úspěšné EP, které míchal Martin Holly Hollandr. Po dvou letech od nahrání singu se kapela opět zavírá ve studiu, aby konečně mohla vydat debutové CD „Nechtěné dědictví“ (2021).


MENHIR - Jihočeská kapela MENHIR se hlásí k pevnému hardrockovému základu často přidávají silné heavymetalové elementy. Na své si přijde každý fanoušek kvalitní, energické hudby. Texty jsou v českém jazyce. Jako například Zakk Wylde, i Pavel Michálek skrze svou kytaru vytváří mocný hutný zvuk pomocí přirozeného zkreslení klasického elektronkového zesilovače. Prostě poctivý hardmetalový zvuk bez zbytečné chemie. Aneta Králová, ač drobné postavy, překvapí svou silovou a energickou hrou na bicí nejednoho protřelého muzikanta či letitého fanouška. Dunivá basová kytara a typický chraplavý projev zpěvu R.CH. spojuje toto trio v jeden opravdu kompaktní celek pevný jako skutečný kamenný menhir.


MIDNIGHT MADNESS - Čtyřčlená parta z Třebíče, založená v roce 2014. Žánrově se pohybují někde na hraně hardrocku a metalu. Naživo v kotli to ale uslyšíte a uvidíte sami, těšíte se?


PEFR JAM - Rocková kapela z Třebíče, která letos slaví 10 let od svého založení. Při té příležitosti vydává v pořadí třetí album, nazvané "Začni žít" a těší se, až ho ve Vizovicích představí. Všem návštěvníkům festivalu vysílají zprávu: Začněme konečně zase žít naplno!


Pokračování příště.


Festivalové vstupenky, za cenu, platnou už jen do konce června, objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix, Festicket či GoOut.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz