News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Představujeme účinkující „Druhé stage“ festivalu MASTERS OF ROCK 2022! 1. část.


Letos se už po jedenácté můžete těšit na zajímavý program „Druhé Stage“ festivalu MASTERS OF ROCK, kde se vám pravidelně představují méně známé kapely rock-metalové scény. Dnes startujeme mini seriál představování jednotlivých kapel, a vezmeme to podle abecedy: ALŽBĚTA, ARGOS, CERBEROS, FAT BAT, H.I.B.


ALŽBĚTA - Kapela ALŽBĚTA působí na scéně od roku 2011. Hraje svoje autorské písně. Vydala pět studiových alb a v letošním roce vydala svoje první best of: "10 let s Vámi". Parta kolem zpěváka Radka Řezníčka se na Masters of Rock představí již podruhé a věřte, že se na Vás po delší pauze moc těší.


ARGOS - Heavy metalová formace, která po krátkém působení v letech 1988-1990 opět začala koncertovat v roce 2018. V tom samém roce vydává i CD s názvem „Dej co máš“, kde se objevuje celkem 13 songů, z toho dva jako bonusové záznamy z live vystoupení v roce 1990. V současné době koncertují v klubech i na festivalech, představili se i na prozatím posledním ročníku MASTERS OF ROCK a těší se na ten aktuální.  Několik klipů můžete shlédnout na YouTube. Samozřejmě je můžete najít i na streamovacích platformách, např. Spotify.  Stylově se stále drží v kolejích hard and heavy. Aktuální sestava je Ondřej Marek-kytara, zpěv, Jiří Böhm-bicí, Pavel Šebrle –baskytara a Ondřej Růžička-kytara, zpěv.


CERBEROS – Tato heavy rocková kapela ze západních Čech, se skládá se z pěti členů, a to ze dvou kytaristů, jedné basy, bicích a zpěváka. Kapela se dala po pauze znovu dohromady v roce 2019 a v této sestavě spolu hrají od roku 2020. V současné době nahrávají nové CD.

FAT BAT - Chomutovská kapela FAT BAT působí na české scéně od roku 2017, kdy se ze studiového projektu kytaristy Pavla Réze a zpěváka Matěje Matěchy postupně proměnila v koncertní kapelu. Sestavu kromě zmíněné dvojice v dnešní době tvoří i kytarista Zbyšek Krotký, baskytarista Josef Ložan a bubeník Josef Šlehofer. V roce 2020 vychází debutové CD „Pozvedněte prapory“, které FAT BAT natočil ve studiu AQUARIUM Radka Kurce. Album jim pokřtila německá metalová legenda S.D.I. na společném koncertě. Kapela se v „covidové“ době prezentovala řadou videoklipů, které sbírají velice slušné ohlasy, o čemž svědčí i dvojnásobné vítězství a jedno druhé místo v celorepublikové přehlídce videoklipů Kluboofka a jedno první místo i v kole MAKparády.


H.I.B – je parta kamarádů ze Středních Čech, kteří už 10let tvoří a hrají muziku, co je samotné baví a jsou za to rádi.


Pokračování příště.


Festivalové vstupenky, za cenu, platnou už jen do konce června, objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix, Festicket či GoOut.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz