News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Představení potvrzených kapel letního MASTERS OF ROCK 2023 a zahájení prodeje


...festivalových vstupenek za nejvýhodnější cenu, už tuto sobotu, na ZIMNÍM „Masters“ ve ZLÍNĚ!

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2022 – Sobota, 3.12.2022, 12:30, ZLÍN, hala Datart


Je to tak, čekání na potvrzené kapely 19. ročníku oblíbeného 4denního mezinárodního rockového open airu MASTERS OF ROCK, který se uskuteční ve dnech 13. – 16. 7. 2023 v tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH, je téměř u konce! Už tuto sobotu, 3. prosince bude tady, ve zlínské hale Datart, odtajněno 39 potvrzených kapel z 10 zemí světa!


V pokladně u haly, která se otevře v sobotu v 11 hodin dopoledne, bude rovněž zahájen prodej festivalových vstupenek na MASTERS OF ROCK 2023, a to za úplně nejvýhodnější cenu, 2.700,- platnou pouze v tento den, u haly Datart! POZOR! V pokladně nebude možnost platby kartou, tak hotovost s sebou!


Dorazit na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK se určitě vyplatí! Kromě parádního show hvězdných HAMMERFALL s jejich letošní, skvělou deskou „Hammer Of Dawn“ a v historicky nejlepší formě, vás čeká i návrat legendárních rockerů GUANO APES, příjemný sólo koncert sympatického frontmana kapely FREEDOM CALL Chrise BAYE, představení nové desky „Vengeance Is Mine“ power-metalových SERIOUS BLACK, nevšední folk-metalové vystoupení maďarské bandy DALRIADA a koncertní vystoupení dalších zajímavých kapel!


Festivalový shop bude kromě zboží od všech účinkujících kapel nabízet i zbrusu nové DVD z letošního MASTERS OF ROCK 2022 za super zaváděcí cenu 350,-, a čekají vás i skvělé slevy na festivalová trička všech uplynulých ročníků festivalu METALFEST, MASTERS OF ROCK i ROCK CASTLE (200,-) a na DVD z minulých ročníků „Masters“ (300,-). Bude zde v prodeji i veškerý festivalový sortiment…zkrátka, nakoupíte si tady i na blížící se Vánoce!


3. prosinec patří ve ZLÍNĚ rocku a metalu a všem, co ho máte rádi! Vstupenky na ZIMNÍ „Masters“ jsou stále ještě k dostání v sítích Ticketportal a Ticketmaster a budou v prodeji i v sobotu, v pokladně u haly! Přijďte, přijeďte…těšíme se na vás!


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz