News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Právě potvrzeno! POWERWOLF budou hlavní hvězdou plzeňského METALFESTU!


METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ

Nedělní temná metalová mše, kterou v PRAZE včera večer odloužila německá metalová smečka POWERWOLF vypálila do srdcí všech přítomných nezlomné znamení věrnosti v jejich pravou metalovou víru. Řady jejich „věřících“ se rozšiřují každým dnem a s každým albem, které vypustí do světa. Slovo dalo slovo a POWERWOLF přislíbili svoji účast na METALFESTU 2023! PLZEŇ, Amfiteátr Lochotín a všichni fanoušci tam tak budou na začátku června (2. – 4. 6. 2023) svědkem jejich další velkolepé metalové show. Radujte se, nábor duší pokračuje!

Vlci slibují opět mimořádnou heavy-metalovou, temnou mši se vším všudy, včetně svého rázného a pořádně intenzivního kázání! Budete bez milosti strženi do jejich, temného, vzrušujícího, epického světa heavy-metalu. Kazatel Atilla Dorn je k tomu hlasově výborně vyškolen a se svojí skvělou smečkou za zády a velkou zásobou hitů, nových i starších osvědčených, je vždy zaručena dokonalá a jedinečná audiovizuáolní podívaná. METAL IS RELIGION, stvrďte to i vy svou účastí na METALFESTU 2023 v PLZNI!

Festivalové vstupenky za super cenu, platnou do konce listopadu, nebo do vyprodání této emise vstupenek, objednávejte na těchto stránkách!


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz