News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Právě dorazila videopozvánka na letošní ZIMNÍ MASTERS OF ROCK od THE UNITY!


2 týdny zbývají do zimního rock-metalového svátečního dne ve ZLÍNĚ! ZIMNÍ MASTERS OF ROCK vypukne už v sobotu 27. listopadu a zlínská hala Datart se bude opět po celý den otřásat dunivými, hlasitými, říznými, heavy melodiemi, tóny a hlasy! Všichni už netrpělivě ukrajujeme dny a hodiny do startu této super zimní akce, a to včetně všech účinkujících kapel!
Krásně je to vidět i na vidoopozvánce, kterou vám posílají melodic-metaloví THE UNITY. Natočil ji pro vás sám italský zpěvák kapely Gianba Manenti.


THE UNITY na vás na ZIMNÍM „Masters“ vybalí svůj „The Best of“ live koncertní set, podobný tomu, který vydali minulý pátek jako své úplně první live CD s názvem „The Devil You Know - Live“.


Určitě přijďte, ZIMNÍ MASTER OF ROCK 2021, sobota 27. listopadu, ZLÍN, hala Datart! Bude to den plný radosti z dobré muziky, kterou si vychutnáte mezi stejně, rock-metalově naladěnými přáteli.


Festivalové vstupenky, můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal či Ticketmaster.

Ke vstupu na Zimní „Masters“ postačí i negativní antigen test či potvrzení o očkování či prodělání covidu. Nemusíte mít PCR test! Ten, kdo nebude očkovaný a ani otestovaný se bude moci otestovat antigenem na místě konání, před halou Datart.

Tady je videopozvánka:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz