News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Power-metaloví čarodějové GLORYHAMMER vás zvou na velkolepou párty s ALESTORM,


...WIND ROSE a RUMAHOY! Už v lednu v BRNĚ!

ALESTORM, GLORYHAMMER, WIND ROSE, RUMAHOY – 11. 1. 2022, BRNO – Sono Centrum


Přímo fantastická metalová podívaná se chystá už na 11. leden 2023 do brněnského Sono Centra! Populární metaloví piráti ALESTORM skoro nepřetržitě slaví úspěch letošního, svého již sedmého alba „Seventh Rum of a Seventh Rum“ a pojali to celoevropsky! Se svojí veselou flotilou chystají už na začátek roku 2023 velkolepé párty turné a na tuto dobrodružnou plavbu s sebou berou i britské power-metalové fantasy vypravěče GLORYHAMMER! Zpěvák těchto intergalaktických cestovatelů, Michael Sozos, vás nyní na tuto brněnskou megapárty osobně zve!

Celá velká metalová flotila čítá kromě vůdců ALESTORM a GLORYHAMMER ještě i bárku veselých trpaslíků z WIND ROSE a temné piráty RUMAHOY.


…a bude se pít, bude se tančit a zpívat, bude se nezřízeně pařit! Chystejte formu, játra a hlasivky, oprašte kladiva a umyjte škopky po Silvestru, protože tohle bude tak šílená akce, že na ni do smrti nezapomenete!


Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou už jen do 15.12., jsou v prodeji a objednávat je můžete na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz