News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Pořádný rock operní nářez ANTIGONA a tajemná hororová rockopera VYMÍTAČ


...už příští týden v aule Gong v OSTRAVĚ!

ANTIGONA – čtvrtek, 16.3.2023, Aula Gong, OSTRAVA
VYMÍTAČ – pátek, 17.3.2023, Aula Gong, OSTRAVA

Dva úspěšné hudební příběhy pražské RockOpery ANTIGONA a VYMÍTAČ se odehrají už ve čtvrtek 16.3. a v pátek 17.3. v ostravské multifunkční aule Gong. Uslyšíte Kamila Střihavku, Honzu Toužimského, Pavlu Forest, Žántí a také světovou sopranistku Evu Urbanovou. Nouze nebude ani o velkolepou světelnou, akrobatickou a pohybovou show.

Mystické představení rockové opery ANTIGONA sahající až do hlubin starověku je plné napětí, lásky až za hrob a generační vzpoury. Přijďte 16. března podpořit Antigonu a její pravdu do auly Gong v Ostravě!

VYMÍTAČ je pak jedním z hudebně nejtvrdších představení, s jakým RockOpera kdy přišla. Příběh je inspirovaný starou velhartickou pověstí o dívce posedlé ďáblem. V souvislosti s tamějším kostelem svaté Máří Magdalény a přilehlým hřbitovem se dosud vypráví řada nevysvětlitelných příběhů. Více však prozrazovat nebudeme, ať necháme prostor i vaší fantazii… VYMÍTAČ rozezní ostravskou aulu GONG už 17. března, avšak pozor, tato RockOpera rozhodně není pro křehké duše, ba naopak, čeká vás pořádný rockový nářez.

Nenechte si tyto velkolepé rockové události ujít a buďte u toho!

Poslední vstupenky na obě představení jsou v prodeji v síti Ticketportal!

The tickets can be purchased at the following resellers:
TicketPortal.cz