News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Piráti ALESTORM vydali live video „Keelhauled“!


Světově proslulá skupina pirátů ALESTORM, vás bere na divokou jízdu po sedmi mořích! Kdy to? Už 28. května, kdy jim vyjde jejich nové live album / DVD / BluRay „Live in Tilburg“.
Nadšený dav v Tilburgu šílí, když ALESTORM zahájí živou verzi neoficiální pirátské hymny „Keelhauled“! Bláznivá live verze jednoho z jejich dosud nejúspěšnějších singlů, s přibližně 25 miliony streamů na Spotify i na YouTube, představuje vrchol každé show ALESTORM.


Zpěvák a kytarista Christopher Bowes o „Keelhauled (Live In Tilburg)“: "OH wow! Všichni jsme opravdu nadšení z vydání našeho živého DVD „Live in Tilburg“. Pokud jste to ještě na YouTube nesledovali, zde je klip s první skladbou, takže nemusíte sedět a čekat celých mizerných 90 minut!“


Piráti z ALESTORM neztrácí dobrou náladu, i když okolnosti pro festivaly nejsou ani letos příznivé. Neztrácejte hlavu ani vy…vždycky může být i hůř a ALESTORM zaútočí na festival MASTERS OF ROCK prostě příští rok, a o to víc to bude cítit, slyšet a vidět! 7. – 10. 7. 2022, areál likérky R. Jelínek, VIZOVICE!


Vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách.

Video tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz