News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

PRIMAL FEAR vydávají nové album a nové video!


Německá metalová kapela PRIMAL FEAR právě dnes vydává své dlouho očekávané 13. studiové album „Metal Commando“ a oslavuje to také vydáním nového singlu a videa „Hear Me Calling“! Jak už sám název alba vypovídá, „Metal Commando“ obsahuje 110% PRIMAL FEAR a je až po okraj naplněn silou a energií pravého a poctivého metalu! Přesvědčte se o tom i v novém klipu. Matt Sinner to komentuje: „Zvláštní věcí na „Hear Me Calling“ je to, že zde kombinujeme vibrace prvních alb PF se zbrusu novými PRIMAL FEAR 2020. Je to skvělé, protože Tom byl součástí psaní písní a základ byl vytvořen v mém studiu. Ralf vytvořil texty, dokonale interpretoval všechny emoce a má to opravdu silný náboj. Daleko od domova, ve stinném letadle někde mezi Peru a Bolívií, přemýšlel o svém domově ... to a kombinace silných kytarových riffů, úžasných melodií, skvělých bicích, to vše dívá dohromady fantastické dílo!“


Na nové, natěšené a energií našlapané PRIMAL FEAR si vychutnáme v ČR hned 2x! Spolu s kapelami FREEDOM CALL a SCARLET AURA již na jaře 2021! Jejich „Metal Commando Over Europe“ se ukáže 13. 3. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café a 20. 3. 2021 v PRAZE, MeetFactory! Buďte tam!
Již zakoupené vstupenky na původně plánované koncerty PRIMAL FEAR (říjen 2020) zůstávají v platnosti i na nové termíny v březnu 2021!


Vstupenky na oba koncerty jsou k dostání stále, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster.

Videoklip "Hear Me Calling"najdete zde:The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz