News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

POZOR! Obě plánovaná vystoupení úspěšné ROCKOPERY v OSTRAVĚ se přesouvají


...na nové termíny!

ROCKOPERA  - NOVÉ TERMÍNY!
ANTIGONA – 16.3.2023, OSTRAVA, Gong
VYMÍTAČ - 17.3.2023, OSTRAVA, Gong

Dva úspěšné hudební příběhy pražské ROCKOPERY pod taktovkou Pavly Forest a Milana Steigerwalda, ANTIGONA a VYMÍTAČ se měly odehrát už příští týden, ve čtvrtek 24.11 a v pátek 25.11. v ostravské multifunkční aule Gong. Kvůli neočekávaným technickým problémům se však obě show přesouvají na jaro! A to zas už není tak daleko! Nové termíny jsou 16. března 2023 pro ANTIGONU a 17. března 2023 pro VYMÍTAČE!

Všechny dosud zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nové termíny show!

Na hvězdy tuzemské rockové scény jako jsou Kamil Střihavka, Honza Toužimský, Viktor Dyk, Eva Urbanová, Pavla Forest, Žántí, Helena Kubelková, Jiří Zonyga a další si tedy ještě chvíli počkáte, ale aspoň se ještě více můžete naladit na tuto velkolepou světelnou, akrobatickou a taneční show. Čeká vás i tanec u tyče v podání Jany Kadeřávkové a mistryně světa v Pole disciplínách Alexandry Kalousové.

Příběh rockové opery ANTIGONA vystupující z hlubin tajemného starověku s sebou přináší dvě základní dějové linie - téma generační vzpoury a téma lásky doslova až za hrob.

VYMÍTAČ je pak jedním z hudebně nejtvrdších představení, s jakým RockOpera kdy přišla, ale zároveň i úplně první hororovou operou v jeho historii. Příběh je inspirovaný starou velhartickou pověstí. V souvislosti s tamějším kostelem svaté Máří Magdalény a přilehlým hřbitovem se dosud vypráví řada nevysvětlitelných příběhů. Více prozrazovat nebudeme, ať necháme prostor i vaší fantazii…

ROCKOPERA v březnu 2023 v OSTRAVĚ, v aule GONG! Přijďte!

Vstupenky na obě představení jsou nadále v prodeji! Objednávat můžete v síti Ticketportal!