News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

POZOR! Hledáme hostesky na nedělní koncert THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW v OSTRAVĚ!


THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW – OSTRAVA, OSTRAVAR ARÉNA, 5. 3. 2023

Už tuto neděli, 5.3., rozezní ostravskou OSTRAVAR ARÉNU legendární a světově proslulá hudba PINK FLOYD v podání nejslavnějšího tributu této kapely, THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW! Letos je to neuvěřitelných 50 let od vydání veleúspěšného alba PINK FLOYD „The Dark Side of The Moon“, a to se nesmí obejít bez náležité oslavy! Ostravský koncert tak ve velkém stylu připomene nejen tuto skvělou desku „Floydů“, ale i další nesmrtelné hity této legendy, které zná asi každý z vás!


A na tento úžasný večer plný klasického rocku kapely PINK FLOYD v megashow od vysoce ceněných a slavných THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW, hledáme nyní hostesky na rozdávání propagačních letáků u vstupů do haly. Práce na cca 2 hodiny a poté tato nezapomenutelná show zcela ZDARMA! Tak co? Přijďte! Zájemci, hlaste se co nejdříve na e-mail: propagace@pragokoncert.com a nezapomeňte uvést své celé jméno a telefonní číslo, na kterém Vás zastihneme pro doladění detailů.


Pište, těšíme se na spolupráci.


Vstupenky na THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW jsou ještě stále k dostání v síti Ticketportal a prodávat se budou i před koncertem v pokladně na místě.The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz