News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Oznamujeme další dva účastníky ZIMNÍHO MASTERS OF ROCK 2021! SONATA ARCTICA a ELEINE!


Už je to opravdu dlouho, co finští melodičtí metaloví titáni SONATA ARCTICA cestovali po Evropě. Naposledy v roce 2019. Kapela ovšem nezahálela a objednala si studio, aby nahrála své první akustické album. A právě toto své nové album přijede SONATA ARCTICA představit i do ZLÍNA, haly Datart na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2021! Na turné se k nim připojuje i mladá švédská naděje, kapela ELEINE, která nám na pódiu ZIMNÍHO „MASTERS“ představí rovněž akustický set!


Klávesista Henrik „Henkka“ Klingenberg to komentuje: „Naše Talviyö World Tour víceméně skončilo a je čas dívat se dopředu, na další výzvu. A protože jsme si užili tolik zábavy s akustickými věcmi, rozhodli jsme se udělat také akustické album. Album „Acoustic Adventures“ vyjde v říjnu 2021 a samozřejmě hned poté vyrazíme na cestu, abychom vydání alba oslavili. Opravdu se moc těšíme, až vám všem zahrajeme novou muziku.“


ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2021 se uskuteční v sobotu 27. 11. 2021 ve ZLÍNĚ, Hale Datart a SONATA ARCTICA i ELEINE se tak připojují k již dříve potvrzeným kapelám tohoto jednodenního zimního svátku rocku a metalu ve ZLÍNĚ, ke Kanaďanům UNLEASH THE ARCHERS, STRIKER a k mezinárodní formaci NORTHTALE.


Vstupenky jsou v prodeji a za zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, je můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal a Ticketmaster.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz