News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Nový živák HAMMERFALL „Live! Against The World“ je venku a s ním i třetí video!


Nadešel den oslav vydání nového živého alba HAMMERFALL a BluRay, „Live! Against The World“! V době, kdy živá vystoupení chybí úplně nejvíc, přináší tito mistři průlomových hymen a nezapomenutelných živých vystoupení svým fanouškům po celém světě vynikající živé svědectví o síle, energii a slávě!
Show byla nahrána 15. února v MHP aréně v Ludwigsburgu v Německu! „Live! Against The World“ obsahuje písně z jejich posledního alba „Dominion“, ale také mnoho klasických skladeb HAMMERFALL včetně speciálně vybraných skladeb, které objevují v setlistech HAMMERFALL, jen velmi zřídka.


Zpěvák Joacim Cans o vydání alba: "Problém se živými nahrávkami je, že se musí znít autenticky a opravdu ŽIVĚ! „Live! Against The World“ zachycuje přesně to, o čem živá show s HammerFall je.“


K oslavě vydání alba vydala skupina kolem zpěváka Joacima Canse a zakládajícího člena/kytaristy Oscara Dronjaka třetí video z nového alba, epickou živou verzi legendární skladby „Any Means Necessary“.


Kytarista a zakládající člen Oscar Dronjak o novém videu: „Any Means necessary“ jsou základem našeho repertoáru už od vydání. Toto video ukazuje opravdu dobře proč tomu tak je. Je to jedna z písní, která rozbouří publikum i kapelu bez výjimek“.

Album „Live! Against The World“ můžete objednávat>>TADY<<

Na video se podívejte tady: