News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Nové album jedné z kapel festivalu MASTERS OF ROCK 2021, BLUES PILLS, vychází dnes!


Konečně je to tu! Švédská rocková senzace BLUES PILLS vydává právě dnes své dlouho očekávané studiové album "Holy Moly!" a jsou připraveni přetáhnout posluchače do světa psychedelických melodií, povznášejících zvukových krajin, emocionálních vzestupů a pádů, vše se silným soulovým hlasem Elin Larsson!
Po dobytí žebříčků v několika zemích, a dokonce dosažení pozice č. 1 v Německu s jejich předchozím studiovým počinem „Lady in Gold“, se skupina rozhodla spolupracovat s renomovanými a cenou Grammy Award oceněnými, Andrew Schepsem a Nicolausem Arsonem (The Hives), aby prokázali, že jsou tady, aby zastali a upevnili svou pozici vůdců nové generace vintage rocku.
„Toto album je na něco, na co budeme pyšní i po smrti,“ komentuje to kapela. „Tyto písně pocházejí z velmi temného období našeho života. Je v něm tolik ztrát, hněvu a úzkosti, smutku, ale také změny. Oddělení se v reinkarnaci. Stojíme si pevně za každou notou a každým slovem. Toto album bylo vytvořeno ve tmě, aby nás znovu dovedlo do světla. Dá se jen doufat, že vám to také tak povede.“
Na oslavu vydání tohoto třetího díla „Holy Moly!“ představují BLES PILLS také nové video pro svůj singl „Rhythm In The Blood“.

Novinku rockerů BLUES PILLS a jejich nevšední, magickou show si vychutnáme na MASTERS OF ROCK 2021, 8. – 11. 7. 2021 v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH! Máme se na co těšit!


Vstupenky na festival jsou ještě stále v prodeji, např. na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix či Festicket.


Vstupenky zakoupené na MOR 2020 platí i pro MOR 2021 a není nutné je jakkoli vyměňovat!

Podívejte se na něj tady:
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz