News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Nová deska kanadských KATAKLYSM, účastníka MASTERS OF ROCK 2021, je venku!


Kanadská melodic-death metalová sbíječka KATAKLYSM vypustila minulý pátek do světa své 14. studiové album „UNCONQUERED“! Kapela k tomu nabídla fanouškům také nový videoklip k písni „Cut Me Down“, ve kterém účinkuje Tuomas Saukkonen (WOLFHEART).

Maurizio Iacono to komentuje: „Cut Me Down je melodický, vysoce dynamický útok s thrashovými prvky a neúprosnou silou, který ukazuje další level našeho nového alba UNCONQUERED, které už je na světě! Text této písně se točí okolo někoho, jehož jediným cílem je zradit vás a využít vás. Naštěstí pro mě, já nevěřím nikomu. Věřil jsem však Tuomasovi Saukkonenovi z WOLFHEART, že přijde a bude se spolupodílet na písni, jako speciální host!"


KATAKLYSM také nedávno spustili svůj vlastní kanál nazvaný „Outsider TV“. Ujistěte se, že jste se přihlásili k odběru tohoto jejich kanálu a získali tak přednostní přístup ke všemu okolo kapely KATAKLYSM!  Připojte se k nim na své cestě k „UNCONQUERED“ >>TADY<<


No a konečně, naživo si vás KATAKLYSM podají a vyšťaví už příští léto, na festivalu MASTERS OF ROCK 2021! (8. – 11. 7. 2021, areál likérky R. Jelínek VIZOVICE)!


Festivalové vstupenky můžete stále ještě objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Na video "Cut Me Down" se podívejte zde:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz