News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Mongolští THE HU posílají video s hostujícím Williamem DuVallem z Alice In Chains.


 Live na MASTERS OF ROCK!

MASTERS OF ROCK 2023 – 13. – 16. 7. 2023 – areál likérky R. Jelínek, VIZOVICE

Mongolský metalový uragán THE HU vydal novou verzi své písně „This Is Mongol“ z roku 2022, na níž hostuje zpěvák William DuVall z Alice in Chains. Aktualizovaná skladba nazvaná „This Is Mongol (Warrior Souls)“ zdůrazňuje původní poselství skladby o „propagaci mongolské kultury a posílení povědomí o životním prostředí“ přidáním anglických textů zpívaných DuVallem.  


Kromě nové skladby zveřejnili THE HU i oficiální videoklip k této písni, který režíroval Michael Lombardi, koproducent a hlavní herec hororového filmu The Retaliators z roku 2022, ve kterém vystupují členové kapely.
"Jsme tak nadšení, že můžeme vystoupit s naším singlem This Is Mongol (Warrior Souls) s Williamem DuVallem," uvedl v prohlášení HU tovshuur hráč a doprovodný zpěvák Temka. „Je to nejen úžasný zpěvák, ale má také jedinečný rytmus a techniku  a jeho styl odpovídá naší energii a našemu hrdelnímu zpěvu. Píseň je o duších bojovníků, které jsou v nás, a jejím účelem je inspirovat vás a probudit vaši duši. Doufáme, že se všem toto umělecké dílo bude líbit.“
DuVall dodal: „Byla to tak vzrušující a naplňující výzva napsat a vytvořit něco, co zůstalo věrné citlivosti THE HU a zároveň rezonovalo se mnou. „Duše bojovníků“ je svědectvím toho, že bez ohledu na to, odkud pocházíme, nakonec všichni chceme stejné věci – prosperovat ve své době navzdory přesile, která se proti nám staví, díky čemuž jsou předchozí generace hrdé a zanechávají důstojné dědictví pro budoucnost. Jsem poctěn touto spoluprací a jsem velmi hrdý na výsledek."


Píseň „This Is Mongol“ se objevuje na jejich loňské novince „Rumble of Thunder“, kterou přijíždí letos v létě představit i k nám, na MASTERS OF ROCK do VIZOVIC! Potrénujte hrdla a hlasivky a připravte se na jejich jedinečnou show!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce března, můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream či GoOut.
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz