News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

MISTER MISERY vydali nový singl a video!


Po vydání jejich velmi chváleného debutového alba „Unalive“ v roce 2019 se moderní hororová kapela MISTER MISERY nezpomalila, a to navzdory globální pandemii a kompletně rozdrceným plánům. MISTER MISERY byli během karantény zaneprázdněni psaním nového dechberoucího materiálu.
MISTER MISERY nedávno spustili předobjednávky svého nového alba „A Brighter Side Of Death“. Bude k dispozici už 23. dubna 2021 jako CD, omezené množství speciálního barevného vinylu se speciálním balíčkem pro fanoušky včetně CD a různých vzácných předmětů.
Kapela také vypustila dalšího démona do své horror show. „Mister Hyde“ je třetím singlem z připravovaného alba „A Brighter Side Of Death“, které otevírá další kapitolu hororového příběhu MISTER MISERY! Silnější, děsivější a rozmanitější než kdy dříve!

MISTER MISERY vypustí své duchy a přízraky i u nás, live! Na MASTERS OF ROCK 2022? Věřme, že ano! Festival MASTERS OF ROCK se bohužel musel kvůli stále nepříznivé pandemické situaci přesunout až na rok 2022, přesně na 7. – 10. 7. 2022! Všichni doufáme, čekáme a věříme, že v tomto roce už budeme slavit a užívat si festivaly neomezeně, naplno, tak, jak jsme byli zvyklí! Tak ať nám to čekání ve zdraví uteče!


Vstupenky na MASTERS OF ROCK 2022 můžete nadále objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Nové video tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz