News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

MAJESTICA vydala 2 skladbový živý singl! Naživo zahrají i u nás, před Vánoci v PRAZE!


V roce 2019 vydali švédští power metaloví hrdinové MAJESTICA své debutové album „Above The Sky“ a na něj rychle navázali své loňské vánoční album „A Christmas Carol“. Obě alba zaznamenala v metalové komunitě obrovský úspěch, ale protože vyrazit na turné nebylo během pandemie Covid-19 možné, našla kapela jiný způsob, jak svým fanouškům dodat aspoň trochu síly živým hraním!
Kapela MAJESTICA nyní vydala svůj digitální live singl „Above The Sky In Tokyo“, který byl zaznamenán na jejich poslední show v Tokiu před úderem pandemie. Singl obsahuje dvě velmi zvláštní písně: jiskřivou titulní skladbu jejich prvního alba „Above The Sky“ a „Welcome To The Theatre“ ze stejnojmenného alba REINXEED.

Kapela to komentuje: „Jsme velmi rádi, že můžeme oslavit dvouleté výročí alba „Above The Sky“, a to prvním „livkem“ MAJESTICA! Je také velmi vzrušující, že tento materiál pochází z naší loňské show v Japonsku. Od našeho prvního vydání s REINXEED v roce 2008 jsme vždy měli zvláštní vztah s Japonskem, což je také jeden z důvodů, proč máme píseň REINXEED „Welcome To The Theatre“. „Above the Sky“ bylo napsána jako ukázková live píseň a jsme rádi, že ji nyní můžeme ukázat celému světu, když ji teď ještě nemůžeme hrát naživo.“


Na kapelu MAJESTICA se ale můžete přijít podívat naživo! V rámci svého „A Christmas Carol“ Tour si můžete vychutnat jejich jedinečnou hudební inscenaci od Charlese Dickense „Power Metal meets Musical“ těsně před Vánoci, 21. 12. 2021 v PRAZE, Klubu Nová Chmelnice!


Vstupenky na koncert dostanete na těchto stránkách a v sítích Ticketportal a Ticketmaster.

Podívejte se na video „Above The Sky (Live in Tokyo)“ zde:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz