News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

MAJESTICA se na svém „The Christmas Carol Tour 2021“ zastaví i v PRAZE!


Prodej vstupenek právě odstartoval!

Ebenzer Scrooge a duchové Vánoc budou letos v prosinci putovat Evropou a doprovodí je švédská symphonic power-metalová kapela MAJESTICA! Celá akce nese název „A Christmas Carol Tour“ a MAJESTICA přiveze tento výjimečný hudební zážitek, ve kterém jde ruku v ruce power metal s muzikálem i k nám!


21. 12. 2021, PRAHA, klubu Nová Chmelnice


Čeká vás čistý symfonický power metal v duchu MAJESTICA, spolu s prvky, inspirovanými přáteli a osobnostmi, jako jsou TWILIGHT FORCE, RHAPSODY, ALAN SILVESTRI, DANNY ELFMAN nebo JOHN WILLIAMS.

To, co dělá toto z tohoto koncertu opravdu jedinečnou akci není jen zahrnutí spousty známých vánočních písní, ale také to, že tématem je známý příběh Ebenezera Scrooge z románu Charlese Dickense „A Christmas Carol“. Díky mnoha různým hlasům pro mnoho postav v příběhu a vhodné hudbě uslyší fanoušci opravdový power metalový muzikál, který vám nadělí jedinečný vánoční pocit.


Jsme velmi rádi a těšíme se, že vás všechny potkáme na našich vánočních cestách. Už se vážně nemůžeme se dočkat, až vám přivezeme „A Christmas Carol“ do vašeho města.“ – Tommy


Jedinečný vánoční power metalový muzikál kapely MAJESTICA ve vánočně naladěné PRAZE! Skvělý metalový relax v předvánočním shonu! Přijďte!
Prodej vstupenek byl právě zahájen!


Objednávat můžete na těchto stránkách nebo v předprodejních sítích Ticketportal, či Ticketmaster!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz