News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

„Lordiversity Tour“ finských metalových monster LORDI startuje už za měsíc!


Speciálním hostem opět potvrzena kapela ALMANAC!

LORDI, ALMANAC – PLZEŇ, KD Šeříkovka - 17.10.2022, ZLÍN, Masters of Rock Café - 19.10.2022 a PRAHA, Roxy - 20.10.2022 (Vyprodáno!)


Ztělesnění bizarních metalových nápadů…i tak by se dali nazvat Finové LORDI, kteří už za měsíc vyrazí na své velké „Lordiversity Tour 2022“, které je zavede hned do třech českých měst!


17.10.2022 PLZEŇ, KD Šeříkovka
19.10.2022 ZLÍN, Masters of Rock Café
20.10.2022 PRAHA, Roxy – VYPRODÁNO!

Tato kapela jako úplně první v hudební historii, vydala neuvěřitelných sedm studiových alb na jeden zátah! Tomu se říká „Lordiversity“ (2021).

Mr. Lordi vysvětluje: „V březnu 2020, poté, co muselo být naše turné zrušeno kvůli Coroně, jsem si pomyslel, že musím nějak využít ten čas navíc, který jsem měl najednou k dispozici. Rychle se ukázalo, že je ideální čas začít plánovat další album, ačkoliv „Killection“ v té době nebyly ani tři měsíce. Pak jsem si ale uvědomil, že už nemůže být nic nudnějšího než udělat další regulérní album LORDI. Opravdu mě bavilo psát, nahrávat a produkovat různé styly „Killection“, ale představa, že jednoduše zkomponuji jeho druhý díl, mi také přišla extrémně nudná. A protože "Killection" je fiktivní album založené na dříve neexistujícím, fiktivním zpětném pohledu na naši tvorbu, měl jsem nápad: Jediná věc, která by mohla překonat "Killection" by bylo nahrát a vydat unikátní hudební katalog."

A tak se i stalo. "Skeletric Dinosaurus", "Superflytrap", "The Masterbeast", "Abusement Park", "Humanimals", "Abracadaver" a "Spooky Sextravaganza" všechny tyto kousky vyšly v listopadu 2021 pod souhrnným názvem „Lordiversity“. Opravdu spousta písní pro temné noci celého roku. Každé album bylo nahráno podle éry svého vzniku s použitím různých přístupů a nástrojů, aby bylo co nejblíže zvuku dané doby. „Půjčili jsme si autentické nástroje a zesilovače, původní vybavení z té doby. Např. Písničky ze 70. let jsme nahráli na 24stopý pásek, jak bylo tehdy zvykem. Použili jsme skutečné varhany Hammond, abychom znovu vytvořili zvuk kláves té doby. Nahrávání bylo velmi zábavné, ale i neuvěřitelně náročné a bohaté na zážitky a dojmy.“

LORDI nepřestávají překvapovat! Jejich show není nikdy stejná a vždy vám představí něco absolutně nového, nečekaného, speciálního a někdy i dost bizarního! A nejinak tomu bude i na podzimním turné „Lordiversitour 2022“! Nenechte si tyto koncerty ujít! Pražská zastávka je už dlouho dopředu zcela vyprodána, tak využijte možnosti a dojeďte se na ně mrknout do PLZNĚ nebo do ZLÍNA!

Jako speciálním host koncertů je znovu potvrzeno mezinárodní power-metalové seskupení Victora Smolksiho ALMANAC, které konečně dostává šanci představit vám naživo svoji desku „Rush of Death“ (2020) a možná i něco navíc!

Vstupenky na plzeňský a zlínský koncert můžete objednávat na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal. Na Plzeň i v plzeňské vstupence!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz