News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

KORPIKLAANI vydali nový singl!


Na oslavu vzniku své jedinečné vodky s příchutí smrku a povedeného livestreamu z pivovaru Pyynikin ve finském Tampere, vydali KORPIKLAANI velmi speciální cover song. Jejich nový singl s názvem „Sudenmorsian“ je převzat z písně kapely POWERWOLF „Where The Wild Wolves Have Gone“, kterou nahrál a smíchal Jonne Järvelä ve svém JonneStudiu.


Kapela k tomu uvádí: „Když nás oslovili Powerwolf, okamžitě jsme souhlasili a chtěli jsme udělat něco trochu jiného a zvláštního. Tuomas Keskimäki znovu provedl své kouzlo, přizpůsobil texty do finštiny a vytvořil vhodný a silný příběh. Ze všech cover songů, které jsme za ta léta udělali, je tento jedním z těch, na které jsme opravdu velmi hrdí a nemůžeme se dočkat, až ho všichni uslyšíte.“


„Sudenmorsian“ (Vlčí nevěsta), vypráví příběh osamělosti a lykantropie. Příběh vypráví o muži, který je nerozlučný se svou nevěstou, ale když přijdou teplé letní noci a nastane tma, promění se muž ve vlka. Uvědomuje si, že pokud dá přednost volání přírody, bude předurčen k osamělému životu.


Na lyric video se mrkněte zde: