News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

KORPIKLAANI chystají už na dnešek svůj velký livestream!


Už dnes, v sobotu 29. 8. ve 20:00 si plní KORPIKLAANI všechny sny o vlastní velké oslavě v pivovaru! Zahrají živě zevnitř Pyynikinské pivovarnické společnosti v Tampere ve Finsku.  Bude to akce se vším všudy, kompletní produkce, jeviště, světla, LED stěny, vše postavené před tanky s pivem. KORPIKLAANI slibují, že to bude akce roku! Živý stream z této události zůstane na webu k dispozici po neomezenou dobu, takže jej můžete sledovat třeba i o rok později!


Pokud si zakoupíte VIP lístek za 20 EUR, můžete sledovat celou přípravu na live streaming přibližně už od 13:00. Uvidíte celou stavbu pódia, světel a LED diod před tanky s pivem uvnitř pivovaru. Zahrnuje to také stavbu „pivní zahrádky“ na scéně. Jonne & Samuli vás tím vším budou provázet a bude to trvat asi tak 6-8 hodin.


Standartní vstupenka na show je za € 12, a bude zahrnovat mimo koncertní set plný klasických songů KORPIKLAANI i 30minutovou exkurzi po pivovaru.  Veškerý obsah bude k dispozici po neomezenou dobu, takže pokud se vám bude show líbit, ji sledovat tolikrát, kolikrát chcete, a i kdykoli později.


www.korpiklaani.live je jejich vlastní jedinečná platforma, určená pro novou budoucnost. Tady jsou live přenosy neomezené. Z tohoto důvodu KORPIKLAANI plánují více podobných živých show z různých jedinečných míst ve Finsku. Na stránce www.korpiklaani.live si můžete také objednat finskou Vodku se smrkovou příchutí, kterou KORPIKLAANI uvedli právě díky Pyynikin pivovaru a lihovaru na trh. KORPIKLAANI Vodka je prvotřídní vodka, které právě smrk dodává silnou a autentickou finskou chuť, která skvěle zapadá do hudby a ducha KORPIKLAANI.


Tak hezký večer přátelé.