News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

KATAKLYSM vzkazují: Svět se v chaos obrátil. Vzdorujte!


Kanadská melodická death metalová mašina KATAKLYSM vydala v září 2020 své již 25. album „UNCONQUERED“. Už je to půl roku a tato deska vynesla kapele nominaci na cenu Juno. Vzhledem k tomu, že je svět stále ve stavu totálního chaosu, chtěli by KATAKLYSM fanouškům vzkázat, že je čas, začít vzdorovat a začít můžete hned, s jejich novým videem režiséra Scotta Hansena / Digital Thunderdome.

Maurizio Iacono to komentuje: „25. března si připomínáme šest měsíců od vydání našeho karanténního alba UNCONQUERED. Bylo možné vybrat mnoho písní, ale po konzultaci s naším vydavatelstvím jsme dospěli k závěru a shodli jsme se, že píseň, kterou si vybereme pro toto video, je „Defiant“. Důvodem je to, že v tuto chvíli už musíme vzdorovat a čelit tomu chaotickému a nestabilnímu světu. Je to intenzivní píseň, která silně křičí neznámému přímo do tváře. Video „Defiant“ natočil uznávaný režisér Scott Hansen v oblasti Atlanty a je o vojákovi zabývajícím se PTSD poté, co zažil hrůzu války. Bohužel se kvůli přísným kanadským pravidlům ohledně cestování kvůli COVID-19 se basista Stephane Barbe nemohl dostavit k natáčení videa, takže jsme se rozhodli, že budeme natáčet některé části jen já s J-F, abychom se tam taky aspoň mihli, jako kapela. Píseň je věnována těm, kteří obětovali všechno, abychom dnes měli svobodu, kterou tolik lidí považuje za samozřejmost“.


Objednejte si svou kopii „UNCONQUERED“ ve formátu podle vašeho výběru >>ZDE<<


Doufejme, že se svět brzy vrátí do normálu, nebo se alespoň posune někam dál, abychom mohli zase začít svobodně dýchat a žít a užívat si live koncertů…a v létě festivalů…a oslavit to divoce a hlučně třeba právě s KATAKLYSM! A Třeba zrovna na festivalu MASTERS OF ROCK 2021 (8. – 11. 7. 2021, areál likérky R. Jelínek VIZOVICE).


Festivalové vstupenky můžete stále objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

Podívejte se na hudební video „Defiant“ zde:
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz