News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

KATAKLYSM a JF Dagenais informuje o Covidu-19. KATAKLYSM ve zdraví, live na...


...MASTERS OF ROCK 2021!

Kytarista melodic-death-metalových KATAKLYSM, JF Dagenais informuje fanoušky o svém současném stavu od pozitivního testu na COVID-19!
Prohlášení od JF: "Hej, lidi! Zaprvé, chci poděkovat všem za podporu, všem našim fanouškům i hudebním kolegům po celém světě!  Opravdu mi to posílilo morálku! Předminulý týden začal jako každý normální týden. Dělal jsem něco k propagaci nového alba KATAKLYSM „Unconquered“ a ve středu ráno jsem se probudil s pocitem, jako by mě přejel vlak. Měl jsem mírnou horečku, bolesti těla a byl jsem úplně bez energie. Nezlepšilo se to, a tak jsem šel druhý den ke svému lékaři, kde mi udělali COVID test. Výsledek byl pozitivní, což mě šokovalo, protože jsem mimořádně opatrný typ.  Nosím poctivě roušku, řádně si umývám ruce a skoro teď nechodím ven. Každopádně jsem se po pár dnech začal cítit mnohem lépe, jako by se ke mně vrátilo mé staré já. Naštěstí jsem tedy už v dobrém zdravotním stavu. Budu doma v karanténě se svou rodinou (zatím jsou v pořádku) ať ta nemoc odejde. Nechci z toho dělat žádnou detektivku, která by zastínila naše nové album, jen bych vám chtěl vzkázat, že tu mrchu může dostat opravdu kdokoli, takže buďte extrémně opatrní. Je to hnusná nemoc, prvních pár dní bylo fakt brutálních, ale už jsem v pohodě, zvládnu to.“


Kanadská melodic-death metalová banda KATAKLYSM vydá své 14. studiové album, „UNCONQUERED“ už 25. září a live nám ho v plné síle představí na MASTERS OF ROCK 2021 ve VIZOVICÍCH, 8. – 11. 7. 2021! Buďte ready, protože to bude brutální kotel!


Vstupenky na MASTERS OF ROCK 2021 se stále velmi dobře prodávají, tak s nákupem už dlouho neváhejte! Objednávat můžete na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská vstupenka, Metaltix či Festicket.


Již zakoupené vstupenky na MOR 2020 zůstávají v platnosti i na rok 2021 a není nutné je jakkoli vyměňovat!
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz