News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Jedna z hvězd letošního ROCK CASTLE festivalu, brazilští death metalisté KRISIUN,


...oznamují novu desku a vydali nové video!

Legendární death-metalové Brazilce KRISIUN, přivítáme v srpnu letos u nás naživo! V zámeckém parku v půvabném městečku MORAVSKÝ KRUMLOV na 2. ročníku mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE (18. – 20. 8. 2022)!  A těsně před vypuknutím tohoto festivalu vydá tato banda metalových bardů své nové studiové album „Mortem Solis“ (vyjde 29. července 2022). Ke zkrácení čekání kapela posílá první singl s videem z tohoto alba „Serpent Messiah“.

12. album KRISIUN nahrálo trio – Alex Camargo (basa/zpěv) a bratři Max Kolesne (bicí) a Moyses Kolesne (kytary) ve svém Family Mob Studiu (Ratos De Porão, Crypta) v São Paulu v Brazílii a mixováno je Markem Lewisem (Kataklysm, Deicide, The Black Dahlia Murder, atd.) v Nashvillu, Tennessee.


Předprodej tohoto nového alba KRISIUN „Mortem Solis“ začal! Objednat si jej můžete >>ZDE<<


KRISIUN a jejich brazilská divočina ve zbrusu čerstvém a svěžím provedení, live, v přírodním, zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, 18. – 20. srpna 2022, na festivalu ROCK CASTLE! Přijďte se nechat zmámit!


Festivalové vstupenky, za cenu, platnou už jen dnes, místa v campech a parkování můžete objednávat tady: https://www.rockcastle.cz/cs/index.php?route=information/roatickets. Vstupenky také v sítích Ticketportal či Tickletmaster!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz