News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

JUDAS PRIEST bude uveden do Rock´n´rollové síně slávy! Live letos na MASTERS OF ROCK!


Je to oficiální! JUDAS PRIEST budou letos uvedeni do „Rock And Roll Hall Of Fame“. Kapela obdrží toto ocenění na akci Musical Excellence Award, v kategorii „Performers“, kde budou spolu s nimi oceněni také Eminem, Dolly Parton, DURAN DURAN, Lionel Richie, Pat Benatar, EURYTHMICS či Carly Simon.
Cena „Musical Excellence“, která se při svém debutu původně jmenovala „Sidemen“, se uděluje umělcům, hudebníkům, skladatelům a producentům, jejichž originalita a vliv na hudební tvorbu je dramatický a obrovský.
JUDAS PRIEST je druhou kapelou, která získává ocenění za hudební dokonalost; skupina E STREET BAND byla první. Minulý rok byl jedním z příjemců ceny Musical Excellence Award zesnulý kytarista Randy Rhoads (Ozzy Osbourne, Quiet Riot).


Do Síně slávy bodu uvedeni současní členové kapely JUDAS PRIEST, tedy Rob Halford (zpěv), Ian Hill (baskytara), Glenn Tipton (kytara) a Scott Travis (bicí) spolu s bývalými členy K.K. Downing (kytara), Les Binks (bicí) a zesnulý bubeník Dave Holland.


"Páni, to je tak vzrušující - konečně. Konečně, víte proč že?" řekl Halford poté, co obdržel zprávu před veřejným oznámením. "Sláva haleluja, v Síni slávy je další metalová kapela! To je požehnání, na které jsme všichni čekali."


Slavnostní uvedení se bude konat 5. listopadu 2022 v Microsoft Theatre v Los Angeles.


My si ale vychutnáme legendární metalové borce JUDAS PRIEST už v létě, na 18. ročníku festivalu MASTERS OF ROCK (7. – 10. 7. 2022, VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek), kde spolu s nimi opravdu velkolepě oslavíme jejich 50. výročí! A klidně přidáme i gratulace k uvedení do hudební síně slávy! Festival MASTERS OF ROCK je zpět, konečně, víte proč, že?:)


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou do konce května, můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix, Festicket nebo Go Out!


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz