News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Italská power-metalová kapela FROZEN CROWN osvěží festival ROCK CASTLE 2023!


ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Mladá italská power-metalová formace FROZEN CROWN s charismatickou Gaidou „Jade“ Etro s krásným hlasem za mikrofonem, je další potvrzenou kapelou, která se vám představí na pódiu pod zámeckými zdmi v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, na 3. ročníku mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE!


Jejich klasický heavy-power-metal zpestřují symphonic-metalové vibrace a s každým novým albem získávají na popularitě. Kapela se zrodila teprve v roce 2018 a už stihla vydat 3 alba „The Fallen King“, „Crowned In Frost“ a „Winterbane“, přičemž to poslední zaznamenalo obrovský úspěch, přes 30 milionů shlédnutí videí na Youtube a vyneslo jim hostování na turné s DRAGONFORCE v roce 2020. Během svého krátkého trvání odehráli FROZEN CROWN dvě evropská turné, jedno japonské turné a několik koncertů po celé Evropě včetně velkých festivalů jako jsou např. SABATON OPEN AIR nebo náš METALFEST v PLZNI. Letošní rok odstartovali FROZEN CROWN řadou novinek v podobě nových singlů, což nasvědčuje tomu, že nová deska je na spadnutí! Tito Italové přinesou na festival ROCK CASTLE 2023 čerstvý vánek, který osvěží, potěší a určitě i zahřeje všechna metalová srdce!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do konce ledna, campy a parkování objednávejte na těchto stránkách. Vstupenky můžete zakoupit i v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Ticketstream.





The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz