News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Holandská EPICA oznamuje vydání nového alba a vypouští první singl!


Holandská Symphonic-Metalová EPICA s hrdostí oznamují vydání svého nového alba „Omega“, které spatří světlo světa 26. února 2021! „Omega“ je první studiové album kapely za posledních pět let. Na oslavu této události v životě kapely, vydala EPICA také první singl z tohoto alba s názvem „Abyss Of Time“ s úžasným doprovodným videem, které bylo natočeno ve spolupráci se společností Grupa 13.

Simone Simons to komentuje: „Konečně vám můžeme ukázat video k našemu nejnovějšímu singlu „Abyss Of Time“! Poprvé jsme letěli až do Polska, abychom s Grupou 13 spolupracovali. Natáčení videí je jednou z mých oblíbených částí při tvorbě vizuální stránky naší hudby. Kostýmy byly šíleně krásné. Bylo to tak zábavné a doufám, že se vám video bude líbit.“
Mark Jansen o novém albu říká: „Jsem na toto album velmi hrdý, protože jsem přesvědčen, že jsme i po tolika letech existence, napsali velmi osvěžující a vyvážené album. Naší silou je, že máme mnoho skvělých skladatelů v jedné kapele. Podařilo se nám propojit navzájem nejsilnější náměty a vybrat ty nejlepší písničky. Bylo to plodné období a společně strávený čas, abychom pracovali na těchto skladbách jako jeden tým. Myslím, že právě toto přineslo, oproti našim předchozím albům, největší rozdíl. Stále využívám výhod pohodlného vzájemného odesílání souborů přes internet, ale kombinuji to s fyzickým spojením, abychom mohli pracovat na všech stopách. Myslím, že jsem album „Omega“ poslouchal už asi 50krát a stále se ho nemohu nabažit!"


Předobjednejte si album ve vámi zvoleném formátu >>ZDE<<


Naposlouchejte si ho řádně, ať můžete 12. 3. 2021 v BRNĚ, hale Vodova kapele EPICA ukázat, jak silnou fanouškovskou základnu tady mají! Těšte se na jejich „Epic Apocalypse Tour“, kde vystoupí se svými přáteli, finskou kapelou APOCALYPTICA a předkapelou WHEEL!


Vstupenky na tento jedinečný koncert můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, TicketMaster a Ticketstream.

Na video „Abyss Of Time“ se podívejte zde:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz