News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Headliner festivalu MASTERS OF ROCK 2021, legendární JUDAS PRIEST, oslavuje svou hudební


kariéru vydáním knihy!

Kapela JUDAS PRIEST a Rufus Publications s potěšením oznamují vydání vůbec první oficiální knihy o JUDAS PRIEST, dokumentující rozsáhlou historii kapely za posledních 50 let, s názvem „JUDAS PRIEST – 50 HEAVY METAL YEARS“!  Knihu sestavili David Silver, Ross Halfin a Jayne Andrews. "Fotografoval jsem Judas Priest od roku 1978 až dosud a ze všech kapel, se kterými jsem pracoval, jsou pro mě jednou z nejpříjemnějších – ohromujícího Priesta prostě musíte milovat“ Ross Halfin, srpen 2020.


Tato obrovská 648 stránková kniha zaznamenává historii nejvýznamnější světové metalové kapely pomocí stovek dosud nikde nepublikovaných fotografií od největších rockových fotografů, včetně Rosse Halfina, Neila Zlozowera, Marka Weisse, Fina Costello, Olivera Halfina a mnoho dalších. Kniha s texty renomovaného novináře Marka Blakea zkoumá vzrušující historii kapely na jevišti i mimo ni v opravdu jedinečném foto dokumentu, jehož cílem je nadchnout fanoušky a vyznavače skutečného heavy metalu po celém světě. Současní členové kapely do knihy také přispěli svým dílem, a podrobně popisují svou lásku a vášeň pro kapelu, což z ní činí mimořádný artefakt pro celé legie následovníků. Kniha má exkluzivní obálku Marka Wilkinsona, který s kapelou pracuje již mnoho let. Glenn Tipton to komentuje: „Představili jsme vizuální obraz metalu - vdechli jsme mu nový život a na stránkách této knihy bude zvěčněn navždy.“


Rufus Publications vydává hned 4 neuvěřitelná vydání této knihy, včetně edice, určené k získání peněz pro nadaci The Glenn Tipton Parkinson’s Foundation a obří čtvercové edice dodávané v krásném, černém, kovovém pouzdře. Kniha vyjde začátkem prosince, tzn. akorát včas na vánoční trh.  
-    Standard Edition: 648 stranová kniha 12”čtverec, dodáváný v látkovém pouzdře s červenou fólií.
-    Deluxe Edition: 500 očíslovaných kopií, čtverec 12”, svázaný černou kůží s 3D grafikou vpředu, zlatou fólií a exkluzivním rozkládacím plakátem. Každou kopii osobně podepisují Rob Halford, Glenn Tipton, Ian Hill, Richie Faulkner a Scott Travis
-    Charitativní edice Glenn Tipton Parkinson’s Foundation Charity: 100 očíslovaných výtisků 12” čtverec se speciálním modrým obalem dodávaným v látkovém pouzdře s modrou fólií. Každou kopii osobně podepisují Rob Halford, Glenn Tipton, Ian Hill, Richie Faulkner a Scott Travis. Veškerý výtěžek z tohoto vydání poputuje The Glenn Tipton Parkinson’s Foundation.
-    Edice Epic Leather and Metal: 100 očíslovaných výtisků 16”čtverec, vázaný v luxusní polstrované černé kůži s 3D grafikou vpředu, zlatou fólií a exkluzivním rozkládacím plakátem. Kniha je dodávána v černém kovovém pouzdře. Každou kopii osobně podepisují Rob Halford, Glenn Tipton, Ian Hill, Richie Faulkner a Scott Travis.


Knihu JUDAS PRIEST - 50 HEAVY METAL YEARS lze předobjednat výhradně na www.rufuspublications.com 

Předobjednávka začíná dnes, 11. září 2020 ve 15:00 britského času, tzn v 16:00 u nás, a to podle zásady „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

K předobjednávce budou k dispozici také speciální balíčky a v online pokladně s kódem PRIEST50 lze využít i 10% „předobjednávkovou“ slevu.


JUDAS PRIEST a jejich velkolepá oslava 50. narozenin plná obřích překvapení nás čeká už příští léto na MASTER OF ROCK 2021 ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky R. Jelínek, 8. – 11. 7.!!! Bude to opravdu nádherná oslava narozenin kapely, britského heavy-metalu, léta a hlavně doufejme zdraví a života. MASTERS OF ROCK 2021, tam byste neměli chybět!


Festivalové vstupenky můžete nadále objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz