News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

HAMMERFALL vydali video pro svůj druhý singl!


„Ten plamen musí hořet!“ HAMMERFALL vydali druhé video, tentokrát k písni „Keep The Flame Burning“, které dokonale zachycuje energického ducha nového live alba kapely HAMMERFALL a „Live! Against The World“, které si HAMMERFALL nadělili jako dárek k oslavě 20. výročí vydání jejich legendárního alba „Renegade“ (2000). Píseň, která se na jejich koncertních playlistech objevuje jen velmi zřídka, nyní září v novém, jasném světle a posouvá živé koncertní produkce na další, vyšší úroveň.


S dokonale působivou, velkolepou živou produkcí, a ohromující pyrotechnikou projeli HAMMERFALL, švédští zachránci heavy metalu, svět v letech 2019/2020 na turné s názvem „World Dominion“. Na tomto bombastickém turné oslavili nejen celosvětový úspěch svého čerstvě vydaného studiového alba „Dominion“ z roku 2019, ale oslavili také jubileum legendárního alba „Renegade“, tím, že do setlistu přidali „Keep The Flame Burning“.HAMMERFALL zrají jak víno. Výrazný hlas Joacima Canse a bezchybně provedené kytarové party, završují tento živý záznam legendární show v MHP Areně v Ludwigsburgu v Německu.
Kytarista a zakládající člen Oscar Dronjak o novém videu: "Je to 20. výročí Renegade a na oslavu toho jsme do našeho setlistu zařadili některé speciální písničky. Jednou z mých nejoblíbenějších písniček je „Keep The Flame Burning“ a bylo zajímavé skvělé sledovat, jak se po tolika letech nepřítomnosti vrací na pódium!“


Podívejte se sami. Tady: