News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

GUS G vás osobně zve na letošní ROCK CASTLE festival!


ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 18. – 20.8.2022


Jednou z potvrzených kapel letošního 2. ročníku mezinárodního rock-metalového open airu ROCK CASTLE 2022 je i řecká power-metalová kapela FIREWIND, která ve světě metalu působí již víc jak 20 let. Pokaždé, když FIREWIND vydají album není to jen brilantnost výjimečného kytaristy GUSE G (Ozzy Osbourne, Arch Enemy, Dream Evil), nad kterou fanoušci žasnou, ale také dovednosti každého člena kapely. Pomineme-li fantastické riffy a sóla nadaných rukou Guse, jsou to i skvělé vokály, které dokáží vyvolat velký rozruch. V tomto ohledu se na jejich nejnovějším albu s jednoduchým názvem „Firewind“ (2020) nezměnilo nic. Naopak, svým charismatickým hlasem zde nový člen Herbie Langhans (mimo jiné Avantasia, Radiant, Seventh Avenue) dolaďuje každou z nových písní a dodává jim výrazovou sílu, která je obdivuhodná.


Na párty, kterou FIREWIND plánují na letošní ROCK CASTLE festival jste všichni srdečně zváni! GUS G vám posílá svoji videopozvánku.


Festivalové i jednodenní vstupenky, parkování i svá místa v campech můžete objednávat tady: https://www.rockcastle.cz/cs/Rock-Castle-vstupenky. Vstupenky jsou v prodeji také v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Plzeňská vstupenka.


Těšíme se na brzké shledání v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, mílí fans!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz