News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Freedom Call obdržela od své nahrávací společnosti speciální cenu k 20.výročí!


Se svými fanoušky to u nás oslaví už v pátek v Praze a v sobotu ve Zlíně!
Před sbalením úterní show v Hamburku obdržela německá partička happy metalistů Freedom Call speciální cenu ke svému 20letému výročí, a to přímo od své nahrávací společnosti SPV/Steamhammer.
Už neskutečných 20 let totiž působí tato melodická formace na hudebním poli a za celou tu dobu by bylo opravdu těžké u Freedom Call najít nějaké negativní emoce. Právě naopak, už 20 let patří k jejich nejsilnějším stránkám pozitivní přístup k životu, který se také odráží ve všech jejich písních!

Za posledních 20 let se jim také podařilo prodat přes 250 000 nahrávek a dosáhnout více než 60.000.000 streamů. Navíc letos v srpnu vydali novou desku „M.E.T.A.L.“ a k této albové novince pro své fanoušky naplánovali velkolepé turné, které hned dvakrát zasáhne naši republiku!

Dost pádných důvod k oslavě, nemyslíte?

Tak si jejich velkolepou oslavu a metalovou veselici rozhodně nenechte ujít! Chris Bay a jeho melodic metalová cháska dorazí se svou energetickou show a nakažlivým optimismem už tento pátek 11. října do MeetFactory v Praze a o den později 12. října do zlínského klubu Masters of Rock Café.
Buďte u toho!