News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Finská prog-metalová kapela WHEEL, speciální host turné kapel APOCALYPTICA a EPICA,


...vydává nový singl!

Finská prog metalová kapela WHEEL oznámila vydání svého nového alba „Resident Human“ na 26. března!  
Kapela vám s potěšením posílá třetí singl z tohoto alba nazvaný „Fugue“. Poslechněte si jej >>ZDE<< 


„Název „Fugue“ byl inspirován formou cestování vesmírem na dlouhé vzdálenosti ze seriálu Dana Simmona „Hyperion Cantos“. V knihách umožňuje kryogenní fuga vstoupit do formy stagnace, která umožňuje překonat obrovské vesmírné vzdálenosti; výhoda tohoto „pozastavení“ však představuje velká rizika, jako je např. poškození mozku.
Během posledního roku bylo mnoho z nás uvězněno ve svých domovech, protože pandemie se nadále šíří; konzumace alkoholu se zvýšila a mnohé údaje naznačují, že psychická pohoda lidí utrpěla. Obecné trendy, jako jsou tyto, mě přiměly přemýšlet o tom, zda by se navzdory rizikům mnozí rozhodli hazardovat s něčím, tak riskantním, jako je kryogenní fuga raději než následovat radikální změny, které na nás všechny zavedlo omezení Covid-19. Místo pozastavené činnosti se mnozí z nás rozhodli uklidňovat se doma různými látkami a rozptylovat se médii, která máme k dispozici; abychom co nejlépe zvládli tuto bouři při čekání, co přijde dál.
Události uplynulého roku budou pravděpodobně dopadat na celou generaci a upřímně, nemyslím si, že to bude jen špatným způsobem. Existují slibné globální akce, zaměřené na odhalování budoucích pandemií, zlepšila se hygiena a práce z domova se jeví jako skvělá možnost pro zaměstnance v řadě odvětví, která jej dříve nechtěla přijmout. I přes tuto pozitivitu je bohužel velmi vyčerpávající číst každý den o Covidu a být neustále bombardováni mediálními spekulacemi. Šíření strachu a beznaděje si vybírá svou daň. Otevřeně přiznávám, že se to dotklo i mě.
Naše sociální separace a strach z šíření nebo setkání se s Covidem způsobily, že se mnozí z nás cítí izolovaní a odpojení jeden od druhého, ale to je jen iluze! Všichni chceme totéž; vrátit se do bodu, kdy naše životy už nebudou diktovány tímto virem a jakkoli mohou nyní věci vypadat bezútěšné, toto (stejně jako všechno ostatní) nakonec pomine. Je snadné zapomenout, že jsme propojeni a že stojíme spolu; ale pokud to vydržíme, čeká nás přímo pekelná párty. Prozatím to však bude muset udělat víno a Netflix.“
- James


Pekelná párty s ďábelskými cellovými mistry APOCALYPTICA, andělsky půvabnou Simone Simons a její partou EPICA, a právě bandou WHEEL nás čeká hned na začátku příštího, doufejme již nezavirovaného roku 2022! 12. 1. 2022 v BRNĚ, Hale Vodova – The Epic Apocalypse Tour“! Oslavte návrat do života naplno!


Vstupenky na koncert můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz