News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Evropské turné švédských death-glam-metalových DEATHSTARS - ZRUŠENO!


Švédský industriální kult DEATHSTARS s velkou lítostí oznamuje, že musí zrušit svá evropská data, která byla naplánována na leden/březen 2023. 28. března měli vystoupit v PRAZE, MeetFactory. Bohužel se tedy i tato dlouho očekávaná show RUŠÍ!


Všechny zakoupené vstupenky můžete ode dneška vracet v místě jejich zakoupení, nejpozději však do konce roku 2022!


Vyjádření kapely: "Kvůli rozporuplným harmonogramům jsme nuceni zrušit evropská turné v lednu až březnu 2023. Důvodem je opožděné vydání alba, způsobené už dřívějším zpožděním v produkci alba. Turné bylo původně rezervováno na rok 2020, ale kvůli pandemii bylo znovu odloženo. Nyní se konečně blížíme k začátku naší nové kapitoly, ale to staré bohužel úplně nesedí s novým. Hluboce se omlouváme za nepříjemnosti, které tímto způsobujeme. Všechny vstupenky budou vráceny.
Vrátíme se na evropský kontinent, jakmile vydáme nové album a budeme vám moci představit tu úplně nejlepší show DEATHSTARS. Chceme vám dát zkrátka to nejlepší a v tuto chvíli to není možné. Všichni jsme čekali tak dlouho a teď není čas na kompromisy. Zasloužíte si jen to nejlepší! Prosím mějte s námi strpení. Brzy se vrátíme s dalšími novinkami. Milujeme vás všechny!"
– DEATHSTARS


Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na některých z dalších koncertů Pragokoncertu, v plánu je jich opravdu požehnaně! Sledujte téměř každý den čerstvé zprávy na těchto stránkách.