News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Eluveitie vydají v listopadu live desku z letošního festivalu Masters of Rock


ELUVEITIE je fenomén, který je známý po celém světě. Počínaje legendárním debutovým albem „Spirit“ (2006), přes vynikající „Slania“ (2008) až po poslední mistrovské dílo „Ategnatos“ (2019), jsou švýcarští folk metalisti na hudební scéně již více než 15 let a za svou historii mají ohromné množství hitů jež se projevují především během jejich vystoupení.

A dnes přichází s novinou, že na podzim vydají desku, jež byla natočena na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích v rámci probíhajícího ATEGNATOS WORLD TOUR. 

"Live at Masters Of Rock" bude obsahovat mnoho písní z aktuálního alba jako například „Ategnatos“ a „Rebirth“, ale také dřívější hity „Helvetios“ nebo „King“ a těšit se na ni můžete už 1. listopadu.

Vždy jsme byli zanícenou kapelou a v posledních dvou letech jsme opravdu intenzivně pracovali na našich show, tak abychom kompletně vylepšili naši živou produkci! Navíc Masters of Rock je jedním z našich oblíbených festivalů a my zde letos měli jednu z nejsilnějších show vůbec. Proto jsme moc hrdí, že tuto magickou noc budeme moci sdílet se všemi našimi fanoušky!“ dodává kapela.


Folkmetalová družina ELUVEITIE se k nám 7. prosince opět vrátí a se svou velkolepou show dorazí do zlínské sportovní haly Euronics, kde je bude doprovázet italská parta potemníků LACUNA COIL a moldavská živelná formace INFECTED RAIN.

Tak si tento večer nenechte ujít a rozhodně si přijďte užít nové hymny z aktuálního alba »Ategnatos«


 


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz