News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

ESKIMO CALLBOY zažívají vele úspěšné období! Nenechte si je ujít live v lednu v PRAZE!


Když loni v září vyšlo EP „MMXX“, znamenalo zásadní zlom v kariéře ESKIMO CALLBOY, přičemž Nico Sallach (dříve To The Rats And Wolves) oslavil na této desce svůj debut jako druhý frontman. V této nové sestavě se kapela úspěšně vrátila k bezstarostným dnům. Nasadili paruky a knírky a zahájili nekonečnou metalcore párty! Fakt! ESKIMO CALLBOY, to je barevný lunapark, cukrová vata, horská dráha, která jede a neskutečně baví. Singl „Hypa Hypa“ kapelu vystřelil na vrchol a na Youtube má už přes 16 mil. shlédnutí a toto neuvěřitelné číslo stále stoupá…další singl „We Got The Moves“ vypuštený do online světa před měsícem už má přes 4,7mil. shlédnutí…a úspěchy se kupí.


Plánované turné kapely „Hypa Hypa Tour 2022“, na které ESKIMO CALLBOY se svými super hosty, kapelami BLIND CHANNEL a ONE MORNING LEFT vyráží hned z kraje roku má 25 zastávek, z toho 11 z nich už hlásí VYPRODÁNO, přidávají se další koncerty, zvětšují se haly…


Do PRAHY, MeetFactory dorazí ESKIMO CALLBOY 25. ledna 2022 a jedno je jisté! Bude to naprosto nevídaná show, která vás nabije tak obrovskou dávkou energie, že vám to vydrží minimálně do jara! Doražte!


Vstupenky na pražský koncert jsou v prodeji na těchto stránkách a v sítích Ticketportal a Ticketmaster!


Pozvánku přímo od kapely najdete tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz