News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

EPICA zveřejnila svůj další vlog, tentokrát o novém singlu „Rivers“!


Holandská symphonic-metalová kapela EPICA vydá své nové album „Omega“ už tento měsíc, přesně 26. února. Nedávno skupina vydala videoklip ke svému hypnotizujícímu třetímu singlu, baladě „Rivers“, a dnes můžete nahlédnout hlouběji do vod tohoto krásného singlu, prostřednictvím dalšího vlogu kapely.  

Simone Simons to komentuje: „„Rivers“napsal Rob van der Loo. Krásná, intimní balada, se kterou jsem okamžitě se okamžitě propojila. Psaní textů pro „Rivers“ šlo opravdu rychle. Zábavnou skutečností je, že pracovní název byl “Rivers“ a neexistovalo žádný jiný název, který by lépe ladil s písní. Normálně měníme pracovní názvy písní, ale v tomto případě ne. Video se natáčelo v německém Esslingenu. Jens de Vos a já jsme strávili jeden den ve studiu, abychom to natočili. Bylo to docela zapeklité natáčení se všemi těmi třpytkami a vodou, ale výsledek stojí za to!“


Taky si už představujete, jak tato balada zazní 12. 1. 2022 v BRNĚ, hale Vodova, naživo? Modře podsvícená stage, třpytivé, tajemné potůčky proudící okolo nádherné nymfy Simone? „The Epic Appcalypse Tour“ kapel APOCALYPTICA, EPICA a WHEEL přinese spoustu nezapomenutelných a magických zážitků! Máte se na co těšit!


Vstupenky na koncert jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream!

13.vlog kapely EPICA zde: 

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz