News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

EPICA zveřejnila další video ze studia!


Holandští symfonic-metaloví giganti EPICA nahráli své osmé album v nizozemském Sandlane Recording Facilities Studiu. V posledním týdnu nahrávání přišel ten správný čas na nahrávání alternativních akustických verzí skladeb z připravovaného alba.
V této epizodě získáte pohled do zákulisí nahrávání právě těchto nahrávek.

Coen Janssen to komentuje: „Poté, co jsme strávili půl roku psaním a nahráváním seriózního a vážného metalu, obvykle odfoukneme trochu páry tím, že znovu uspořádáme několik skladeb úplně jiným způsobem. I tentokrát bylo uvolnění třeba, a tak jsme vytvořili několik bláznivých a nečekaných verzí, které se objeví jako bonus u některých vydání nového alba! Pokud si to jen z poloviny užijete tolik, jako jsme to udělali my, čeká vás skutečná lahůdka! Uvolněte boky, nasaďte úsměv a užijte si naše akustické písničky!“


Nové album kapely EPICA vyjde už letos na podzim a na jaro vyrazí EPICA spolu s kapelou APOCALYPTICA a předskokanem WHEEL na velké „Epic Apocalypse“ turné po Evropě! Česká republika, přesně moravská metropole BRNO a hala Vodova, se jim staví do cesty 12. 3. 2021! Vstupenky jsou v prodeji! Zajistěte si své místo na koncertě včas, bude to bomba!


Vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster.

VLOG # 10 tady:
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz