News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

EPICA slaví své 20. narozeniny a vydává sběratelskou edici „We Still Take You With Us“


...a legendární „Live At Paradiso“!

V roce 2022 si připomínáme 20. výročí Symphonic-metalových titánů EPICA. Na kontě se jim skví téměř 1 milion prodaných alb po celém světě a více než 300 milionů kombinovaných streamů na všech digitálních platformách. EPICA naplno projevila svůj talent kombinovat metal s jedinečnými operními vokály a během tohoto procesu si získala obrovskou mezinárodní fanouškovskou základnu. Během své kariéry odehrála EPICA přes 1000 vystoupení ve více než 60 zemích na všech kontinentech. Se svým nejnovějším hudebním výstupem „Omega“ skupina dosáhla na prvních 5 umístění v žebříčcích alb několika zemí, jako je Německo a Švýcarsko. Po 20 letech je čas na vzpomínání.


2. září vydá EPICA znovu svá první tři alba „The Phantom Agony“, „Consign To Oblivion“ a „The Score“, která se stala milníkem žánru a raritou na fyzickém trhu. Každá nahrávka bude k dispozici buď v CD boxu nebo sběratelském LP boxu a každá bude dodávána s dosud nevydanými bonusovými skladbami pro každé album. Jako zvláštní překvapení pro své fanoušky skupina vykopala některé velkolepé skryté klenoty z jejich rané kariéry, které budou k dispozici jako bonusový materiál některých formátů.


„Live At Paradiso“ – představení, které bylo původně nahráno v roce 2006 na krásném místě „Paradiso“ v Amsterdamu, se stalo legendou. Čekalo opravdu dlouho na své vydání. Tato nahrávka umožní fanouškům prožít si znovu kapelu ještě hodně mladou, po vydání 2 alb a obsahuje řadu jejich evergreenových hitů jako „Cry For The Moon“ nebo „Solitary Ground“. Nyní je tento poklad, který byl ukryt po dlouhých 16 let v temné zásuvce, vynesen na světlo světa a vyjde na 2CD a BluRay/DVD

Streamujte nebo stahujte>>ZDE<<


EPICA má po dlouhé koncertní pauze nabitý program. My se na ně můžeme těšit na jaře 2023, na společném turné s kapelou APOCALYPTICA a hostem WHEEL „The Epic Apocalypse Tour 2023“ v BRNĚ, hale Vodova, 24. března!


Bude to velké a pokud to nechcete minout, objednávejte vstupenky na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Ticketstream.

První ukázka, singl „Sensorium“ (Live At Paradiso) je tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz